کنترل ذهن خود و تمرین تمرکز ذهن

کنترل ذهن خود و تمرین تمرکز ذهن

کنترل ذهن خود یکی از نیازهایی است که هر فردی به آن احتیاج دارد.

تمام افکار و احساسات ما در طی روز سبب پریشان شدن ذهن ما میگردد. نمی توانیم افکار خود را کنترل کنیم و کنترل ذهن خود از دستمان خارج می شود.

یکی از روش های افزایش تمرکز، کنترل ذهن خود است. اگر یاد بگیریم که چگونه ذهن خود را کنترل کنیم، آنگاه افکار پریشان ذهنمان را مدیریت کرده ایم و در نتیجه تمرکز ما افزایش می یابد.

کنترل ذهن خودروشی که در فایل صوتی زیر به آن پرداخته ایم افزایش تمرکز و کنترل ذهن به کمک حضور در لحظه حال است. شاید شنیدن این کلمه برایتان عجیب باشد اما یکی از روش های مهم کنترل فکر و خیال، پاک کردن ذهن، تمرین تمرکز ذهن، آرامش ذهنی و افزایش تمرکز و دقت و افزایش تمرکز حواس در مطالعه لحظه حال است.

گفتن لحظه حال آسان است اما عمل کردن به آن سخت است. همه می دانند که باید در لحظه حال زندگی کنند ولی کسی به آن عمل نمی کند. زیرا وقتی نمی دانیم لحظه حال چگونه به کنترل ذهن ما کمک می کند، پس نمی توانیم از آن به درستی استفاده کنیم.

هنگامی که با ذهن خود یکی می شوید و اسیر تفکرات خود هستید شما در حقیقت در گذشته زندگی می کنید و یا اسیر نگرانی های آینده هستید.

دانلود رایگان فایل صوتی کنترل ذهن خود و راهکار افزایش تمرکز

در این فایل صوتی در رابطه با روش های رهایی از تفکر خارج از اختیار صحیت می کنیم.

مطالعه بیشتر  چگونه تمرکز حواس داشته باشیم

همچنین در مورد تفکر بیش از حد توضیح می دهیم و اینکه چگونه می توانیم فرد هشیاری شویم.

در این فایل صوتی شما با یک تمرین بسیار عالی برای افزایش تمرکز هنگام مطالعه آشنا میشوید.

با توجه به درون و بودن در لحظه حال می آموزید که چگونه ذهن خود را تقویت کنید. یکی از روش های پرورش ذهن، آرام سازی ذهن است. بنابراین لحظه حال یک ذهن آرام نیز به شما هدیه می دهد.

 

دانلود این فایل صوتی

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.