دوره رایگان آموزش مهارت های ذهنی

ثبت نام در دوره رایگان آموزش مهارت‌های ذهنی مورد نیاز در کار، زندگی و تحصیل

این هدیه‌ای است کاملاً رایگان که برای شما تهیه کرده‌ایم.

شما با ثبت نام در این دوره کاملاً رایگان می‌توانید کتاب الکترونیکی یادگیری در عمق ۴متری را به‌صورت رایگان دانلود نمایید. همچنین با شرکت در این دوره ۵ درس آموزشی صوتی در مورد روش‌های تمرکز در کار و زندگی برای شما ارسال خواهد شد.

سرفصل‌های کتاب آموزشی یادگیری در عمق ۴ متری بدین ترتیب است:

 

 

مهارت‌های یادگیری: در این فصل می‌آموزید که چگونه مطالعه کنید و یا چگونه در دوره‌های آموزشی شرکت کنید که بهتر یاد بگیرید و پس از آن بتوانید مطالب را بهتر به یادآورید. همچنین یادمی‌گیرید که چگونه از دانسته‌هایتان بهترین استفاده را کنید.

مهارت یادآوری مطالب: در این فصل در مورد ساختار حافظه صحبت خواهد شد و پس از می‌دانید که چگونه باید از حافظه خود استفاده بهتری کنید.

تکنیک‌های مغز برتر: در این فصل قوانین مغز بیان شده است و شما با آگاهی از نحوه عملکرد مغز می‌توانید از مغز خود بهترین استفاده را کنید.

اگر دوست دارید درس‌های بالا را دانلود کنید کافی است همین الان فرم زیر را تکمیل کنید. پس از پرکردن فرم درس‌ها به سرعت به آدرس شما ایمیل خواهد شد.

علاوه بر دانلود کتاب آموزشی، شما می‌توانید در دوره رایگان افزایش تمرکز در کار، تحصیل و یا زندگی نیز شرکت کنید.

این دوره شامل ۵ درس صوتی می‌باشد که پس از ثبت‌نام در سایت این درس‌ها برای شما فرستاده می‌شود.

سرفصل‌های این دوره آموزشی:

آشنایی با مهارت تمرکز و عوامل کاهش‌دهنده تمرکز

شناسایی افکار مزاحم و مدیریت آن

راههکارهایی جهت افزایش تمرکز

و در نهایت تمرین‌هایی عملی برای افزایش قدرت تمرکز

برای ثبت‌نام در این دوره و دریافت کتاب آموزشی یادگیری در عمق ۴ متری به همراه دوره صوتی روش‌های افزایش تمرکز در زندگی، فقط کافی‌است نام و نام‌خانوادگی و ایمیل خود را در فرم پایین وارد نمایید تا به‌سرعت درس‌ها برای شما ارسال شود.

چرا یادگیری مهارت‌های ذهنی و تمرکز بسیار مهم می‌باشد؟

در هر سن و شرایطی که باشید حتماً می‌دانید که دانش بالا به‌تنهایی کافی نیست و شما باید بتوانید با استفاده از مهارت‌های ذهنی بیشترین استفاده را از توانایی‌های خود کنید. شما اگر مدیری با مهارت‌های علمی بالایی باشید تا زمانی که نتوانید به‌درستی بر کار خود تمرکز کنید و از قوای ذهنی خود بهره بگیرید، نمی‌توانید بازده بالایی داشته باشید.

این دوره مناسب چه‌کسانی هست؟

اگر فکر می‌کنید که دیگر همانند گذشته توانایی تمرکز و یادگیری ندارید به شما پیشنهاد می‌کنم در این دوره شرکت کنید. ممکن است در حال صحبت با فردی باشید و پس از آن به‌درستی گفته‌های او را به‌یاد نمی‌آورید. گاهی اوقات کتابی مطالعه می‌کنید و مدام حواس‌تان پرت می‌شود. همچنین ممکن است که مرتب محل قرار دادن وسایل خود را فراموش می‌کنید و این مشکل را به حافظه خود نسبت می‌دهید، در حالی که این مشکل به‌دلیل عدم تمرکز کافی است.

اگر به هر دلیلی احساس می‌کنید دیگر بازده کافی همانند گذشته ندارید و یا مدام درگیر افکار مزاحم هستید، همین حالا در دوره رایگان سایت ما شرکت کنید.