درباره ما

من سارا حمیدی هستم

 نویسنده، مربی (کوچ)، کارآفرین و فردی که معتقد است با متفاوت فکر کردن و متفاوت دیدن می توانیم در کار و زندگی به فردی که دوست داریم تبدیل شویم. من اینجا هستم تا به شما کمک کنم فردی شوید که می خواهید.

 سارا حمیدی

 در این وبسایت من به همراه تیم مجموعه آموزش های متفاوتی برای تبدیل شدن به فردی توانمند تر در اختیار شما قرار میدهیم.

من با آموزش های رایگان، دوره های آنلاین، کتاب من (رنگین کمان مغزآموزش های غیر حضوری و جلسات خصوصی کوچینگ به افراد کمک می کنم تا از توانمندی های خود استفاده کنند، رویاهای بزرگ داشته باشند و برای رسیدن به آنها اقدام کنند.

یکی از کارهایی که خیلی به آن علاقه مندم جلسات کوچینگ است. جلساتی که بر پایه رشد، آگاهی و تغییرات در زندگی شخصی و کاری است. در کنار تمام کارهایی که در این مجموعه انجام میدهم، افرادی که می خواهند از حمایت من به عنوان مربی بهره ببرند می توانند در جلسات خصوصی من شرکت کنند و به سمت فردی که می خواهند شوند حرکت کنند.

شاید برایتان جالب باشد که این کار چگونه شروع شد و چرا در حال حاضر به عنوان مربی فعالیت می کنم

من همیشه به دنبال یادگیری هستم. از یادگیری لذت می برم و فردی بوده ام که در تمام زندگی ام دوست داشته ام راحت تر، شادتر، بهترتر و موفق تر زندگی کنم.

داستان زندگی من پر است از رضایت ها، پیشرفت ها، یادگیری ها، آگاهی ها و زندگی بهتر. البته در کنار تمام این ها لحظات سخت و دشوار هم بوده است. مثل زندگی تمام مردم اما من همیشه در لحظات سخت به این فکر می کنم که چگونه می توانم بهتر فکر کنم تا سریع تر بتوانم از این وضعیت بیرون بیایم.

من معتقد هستم که با داشتن دیدگاه درست و با نگاه درست به کار و یا زندگی می توانیم به تمام خواسته های خود در زندگی دست یابیم.

کارهای زیاد و هیجان انگیزی در زندگی ام انجام دهم. علاقه زیادی به کارهای فنی و مهندسی داشتم و به همین دلیل وارد این حوزه داشتم و تا مقطع کارشناسی ارشد در یکی از بهترین دانشگاه های کشور مشغول به تحصیل بودم. در کنار درس خواندن احساس می کردم که دانشگاه برای تبدیل شدن به یک فرد فنی کافی نیست برای همین در دوره های مختلف برنامه نویسی، رباتیک، شبکه شرکت می کردم تا علایقم را دنبال کنم. در کنار تمام این موارد از باز کردن پیچ، عوض کردن لامپ، کارهای برقی و بسیاری کارهای دیگر لذت می بردم و هنوز هم هر زمان نیاز شود این کارها را انجام میدهم و آنچه تا کنون یاد گرفته ام همیشه به من کمک می کند. در دوران دانشجویی به عنوان مدرس رباتیک در موسسات آموزشی تدریس می کردم. پس از فارغ التحصیل شدن در امتحان استخدامی شرکت کردم و پذیرفته شدم که راستش علاقه چندانی به کار اداری نداشتم و بنا به اصرار خانواده در آزمون شرکت کرده بودم. چندین سال در شرکت مخابرات کار کردم و هر روز که می گذشت بیشتر احساس می کردم جای من آنجا نیست. علاقه شدیدی به کارآفرینی داشتم و دوست داشتم کسب و کار خودم را داشته باشم. در همین مسیر با کوچینگ آشنا شدم و از آنجا که از کودکی علاقه شدیدی به تحقیق، پژوهش و کمک به دیگران داشتم حس می کردم به آن علاقه مندم و سرانجام وارد این مسیر شدم و در حال حاضر یک کوچ مورد تایید فدراسیون بین المللی کوچینگ هستم.

وارد شدن به این مسیر، ساخته شدن این وبسایت، شروع به کار کردن به عنوان نویسنده و سپس اضافه شدن مربی گری و تولید محتوا و تولید دوره های غیر حضوری همه و همه به مرور و بر اساس سیر تکاملی در زندگی من به وجود آمدند. تمام این مسیر لذت بخش بوده و زمانی که توانستم از کارم استعفا دهم نیز بیشتر و بیشتر خودم را متعهد به این وبسایت و کمک به دیگران یافتم.

تمام کارهایی که در زندگی ام کرده ام و تمام دستاوردها و نتایجی که در زندگی ام گرفته ام حاصل مطالعه، یادگیری، یادگیری، مطالعه، تحقیق، فکر کردن، مطالعه، آموزش دیدن و مطالعه بوده است.

من و شرکت من اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم زندگی ای پر از رضایت، پر از موفقیت، پر از آرامش برای خود ایجاد کنید. بله این وبسایت کسب و کار من است و من به واسطه تولید آموزش های رایگان، آموزش های غیر رایگان و جلسات کوچینگ به شما کمک می کنم فردی شوید که می خواهید و زندگی و کسب و کاری را که می خواهید برای خود بسازید. در بالاترین سطح توانمندی خود زندگی کنید و نگاه درست به کار و زندگی خود داشته باشید.

چه بخواهید در زندگی شخصی خود به فرد توانمند تری تبدیل شوید و موانع را برای ایجاد تغییرات و رشد و پیشرفت از سر راه خود بردارید و چه بخواهید کسب و کار خود را گسترش دهید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

برخی از فعالیت های من به شرح زیر است:

  • نویسنده کتاب رنگین کمان مغز (راهنمایی کاربردی برای استفاده از توانمندی های ذهن و استفاده بهتر از ظرفیت های مغز)
  • کوچ بین المللی و تایید شده زیر نظر ICF
  • اجرای کارگاه های و دوره های آموزشی در حیطه توانمندسازی ذهن و عملرد شخصی
  • نگارش بیش از ۱۰۰ مقاله در مورد تمرکز، عملکرد و نحوه تفکر صحیح
  • مربی و کوچ برخی از شرکت ها و افراد سرشناس در حوزه مدیریت زمان، افزایش عملکرد ذهنی، تصمیم گیری و غیره …

دوره های ما

دوره های آموزشی که توسط تیم ما  تولید میشود بر اساس مطالعه، تجربیات جلسات کوچینگ و جمع آوری پرفروش ترین کتاب های دنیا تولید میشود. هدف این دوره ها این است که به افراد کمک کند تا با ایجاد تغییرات در کار و یا زندگی خود به بالاترین حد پتانسیل های خود دست پیدا کنند و بتوانند زندگی و کاری که خواهانش هستند برای خودشان ایجاد کنند.

مدرک مربی گری و کوچینگ

مدرک زیر فقط بخش کوچکی از دوره هایی است که در مورد کوچینگ و ایجاد تغییرات در زندگی شخصی و کار توسط خانم حمیدی گذرانده شده است.