افزایش تمرکز با خودداری از انجام چندین فعالیت باهم

افزایش تمرکز با خودداری از انجام چندین فعالیت باهم

امروزه افزایش تمرکز به یک نیاز اساسی تبدیل شده است. انجام هرکاری نیازمند تمرکز است و دنیای دیجیتالی ما برای کاهش تمرکز ما تلاش بسیاری می‌کند.
آن‌قدر اطلاعات از این طرف و آن طرف به گوشمان می‌رسد، که مغزمان پر است از اطلاعات خالی. اطلاعاتی که فقط باعث کاهش تمرکز ما می‌شود و ذهن ما را آشفته و پریشان می‌سازد.

در این دنیا و با این حجم اطلاعات، نیاز به روش‌هایی که به کمک آن بتوان تمرکز خود را بهبود بخشید احساس می‌شود. رعایت هرکدام از روش‌های افزایش تمرکز به ما کمک می‌کند تا زندگی بهتری داشته باشیم. زیرا افزایش تمرکز به معنای استفاده بهینه از انرژی و زمان است. هنگامی که بتوانیم وظایفمان را در زمان کمتر، با سرعت بیشتر و انرژی کمتر به انجام برسانیم مطمئناً زندگی بهتری تجربه خواهیم کرد.

در این فایل صوتی یکی از مهم‌ترین روش‌های افزایش تمرکز که خودداری از چند فعالیتی است بررسی می‌شود. در این فایل صوتی چند فعالیتی توضیح داده شده است و به شما کمک می‌کند تا با تمرکز کامل بر روی تنها یک کار بازدهی و عملکرد خود را بهبود ببخشید.
شما می‌توانید این فایل رو از قسمت پایین گوش دهید و یا بر روی دکمه دانلود فایل کلیک کنید.

 

برای دانلود فایل صوتی کلیک کنید.

4 نظرات
 1. مهرانگیز می گوید

  درود بر شما . ممنون از مطالب مفیدی که به روشی موثر بیان نمودید . استفاده از فایل صوتی و عنوان کردن مثال بسیار عالی بود .

  1. سارا حمیدی می گوید

   سپاسگزارم امیدوارم مفید واقع شود.

 2. رزاق می گوید

  سایت واقعا عالیه و همچنین مطالب خیلی مفید و رایگان

  1. سارا حمیدی می گوید

   سپاسگزارم دوست عزیز شاد و موفق باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.